Ledenlijst

Actuele ledenlijst

Op deze pagina kunt u zien wie lid is van de Vereniging van vrijgevestigde Utrechtse Psychiaters. Daarnaast vindt u bij de meeste leden zijn of haar contactgegevens.

NaamM/VAdresEmailTelefoonWebsite
Bent, J.H.mRichterslaan 56, 3431 AK NIEUWEGEINebentpsych@gmail.com030 605 28 67
Berg, G.W.C. van denmBurg. Smitsstraat 1, 3523KL Utrechtinfo@gwcvandenberg.nl030 231 40 00www.gwcvandenberg.nl
Blanker, C.R.vDodewaardlaan 6, 4006 EA Tielinfo@psychiatrierivierenland.nl0344 610113
Buning, A.vPostbus 1777, 3800 BT, Amersfoortinfo@buningpsy.nl06 27593091www.buningpsy.nl
Casteelen, G.vR.A. Kartinistraat 99, 3573 XB Utrechtg.casteelen@hotmail.com030 2719293
Daenen, E.W.P.M.vMaliebaan 86, 3581 CX, Utrechtinfo@praktijkdaenen.nl06 3058 9429www.praktijkdaenen.nl
Dirkx, J.C.M.L.mBiltstraat 134, 3572 BL UTRECHTjos.dirkx@planet.nl030 273 07 27
Elzakkers, I.vUtrecht
Engelbrecht, L.A.mBrugakker 58-65, 3704 MX ZEISTdeguldensnede@kpnmail.nl06 57428003
Gaag-Haars, A.W. van der vWittevrouwensingel 52, 3572CA UTRECHTalicevdgaag@ziggo.nl06 11125182
Geld, J.L. v.d.vRichterslaan 56, 3431 AK NIEUWEGEINrichterslaan56@gmail.com030 605 28 67
Goes, J.W.J.vMaliesingel 55, 3581 BR Utrechtgoes.praktijk@gmail.com
GriëtvMaliebaan 79, 3581 CG Utrechtpraktijkgriet@kpnmail.nl06 36244679
Hondema, J.T.mRapsydie (Praktijknaam)hondema@psyon.nl06 25070069www.psyon.nl
Hopmans, J.M.C.mAaltostraat 5, 3822 EB AMERSFOORT033 456 25 26
Jacobs, B.mRichterslaan 56, 3431 AK NIEUWEGEINbjacobs@xs4all.nl030 605 28 67
Janssen, A.M.mGr. van Prinstererlaan 20, 3818 JP AMERSFOORTa.m.janssen@xs4all.nl033 461 39 69
Keijer, H.L.m
Leiblum, D.M.m2e Hogeweg 121, 3701AX ZEISTinfo@praktijkvoorpsychia trieleiblum.nlwww.praktijkvoorpsychia
trieleiblum.nl
Loon, P. vanmSoestdijkseweg Noord 353, 3723 HB Bilthovenpvanloon353@gmail.com030 225 74 07
Megen, H.J.G.M. vanmAmersfoorthjgm.vanmegen@hotmail.com
Meij, W. demWittevrouwenstraat 44, 1012 CV Utrechtinfo@psychiatriepraktijkutrecht.nl06 4275 4845
Molenaar, AmHuisstede 11, 3931 MT Woudenbergmolenaarpsychiatrie@solcon.nl033 285 85 80
Mos, M.vPsychiaters & Co - Kampweg 10A, 3941 HH Doornmaschamos@gmail.com06 275 44 297
Noort, A.vBurg. de Withstraat 9, 3732 EH De Biltinfo@centrumvoorouderen
psychiatrie.nl
06 2057 1730
Oberndorff, M.A.A.G.vRichterslaan 56, 3431 AK NIEUWEGEINrichterslaan56@xs4all.nl030 605 28 67
Oor, E.D.H.mRoosendaalseweg 147, 3882 MN PUTTEN0341 491 492
Reekum, A.C. vanvRosariumlaan 19, 3972 GE DRIEBERGEN-RIJSENBURGacvanr@planet.nl0343 53 12 02
Rode, H.P.m
Roelfs, G.A.M.vLupineoord 49, 3991 VH HOUTENs.roelfs@antoniusziekenhuis.nl030 635 14 57
Ruijter Korver, E.G.W.M. dem2e Hogeweg 121, 3701 AX, Zeistericrk@wxs.nl0342 461042
Sande, J.A.A.M. v.d.mPark Arenberg 35, 3731 EN DE BILTjanvdsande@ziggo.nl030 22 04 919
Schaper, L.C.
Schmeets, M.G.J.mRosariumlaan 19, 3972 GE DRIEBERGEN-RIJSENBURGmschm@planet.nl0343 410601
Schuurs, L.A.mPrins Hendriklaan 94, 3584 ES UTRECHTinfo@praktijkschuurs.nl030 251 18 62
Tan-Paap, P.S.C.vNieuwegracht 58, 3512LT UTRECHTpsc.tanpaap@gmail.com
Visbach, G.T.mHobbemastraat 14, 3583 CX UTRECHTvisba002@planet.nl030 254 36 99
Vries, P. demDe Vries, Consult en Advies - Nieuwsgracht 29, 3512 LD Utrechtapertos.devries@gmail.com
Wieme, K.P.A.mVan Maerlantlaan 3, 3818 WG AMERSFOORTkarelwieme@hotmail.com033 465 40 56
Witte, H.S.R.mWilhelminalaan 33, 3701 BE ZEISTwitte.hsr@wxs.nl033 421 44 51
Zandi, T.vPraktijk Herstel - Maliebaan 79, 3581 CG Utrechtzandi@herstelpsychiater.nl06 5788 4401
Zijlstra, R.F.mAquamarijnlaan 17-B, 3523 EK Utrechtinfo@centrumvela.nl030 289 19 89www.centrumvela.nl
Zuketto, C.vZoutkamperschans 1, 3432 TZ Nieuwegeinconsult@zukettoconsult.nl030 27 45 685www.zukettoconsult.nl